Shopping Cart
Białe tulipany Dostarczone przez pocztę kwiatową

Nasza poczta to kwiatowa dostawa w Łodzi !

Dlaczego spośród tak wielu kwiaciarni internetowych warto wybrać właśnie naszą kwiaciarnię?


Odpowiedź jest prosta. Kwiatem Malowane to kwiaciarnia lokalna (stacjonarna!), znajdująca się w centrum Łodzi, do której przyjść może każdy zainteresowany zakupem bukietu, wiązanki okolicznościowej czy dekoracji kwiatowych. Dzięki temu Klient Kwiatem Malowane może dokładniej poznać zarówno samą kwiaciarnię, jak i pracujących w niej florystów. Zadać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi, obejrzeć nasze kwiaty, zorientować się w sposobach ich pielęgnacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Klient zechce skorzystać w przyszłości z naszej poczty dostarczającej kwiaty i złożyć zamówienie przez Internet. Znając już naszych florystów i ich prace wie bowiem, że wykonanie każdego bukietu jest dla nas sprawą ważną – podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny, starając się w stu procentach sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


A czy możemy przekonać do siebie tych z Państwa, którzy nigdy nie byli w naszej kwiaciarni? Czy i Państwo zdecydują się na złożenie zamówienia przez Internet właśnie w Kwiatem Malowane? Sądzimy, że tak!
Zacznijmy od spraw technicznych. Nasza Poczta "Kwiatem Malowane" działa niezwykle sprawnie – po otrzymaniu zamówienia i płatności, realizujemy zlecenie, a przesyłka trafia do adresata dokładnie w dniu (i o konkretnej godzinie!), jaki został wskazany w formularzu zamówienia. Co więcej – dostarczane kwiaty zawsze są świeże, pachnące i po prostu estetyczne. Nie pozwalamy sobie w tej kwestii na żadne zaniedbania.
Co jeszcze może przekonać Państwa do skorzystania z naszych usług? Na stronie internetowej naszej kwiaciarni udostępniamy galerie prezentujące część z wykonanych przez nas prac (bukiety ślubne, okolicznościowe, wiązanki), a wykorzystując blog znajdujący się na naszej stronie, dzielimy się z naszymi Klientami zarówno wydarzeniami, w których nasza kwiaciarnia brała czynny udział, jak i poradami, z których – jak sądzimy – warto skorzystać.

O co chodzi ze świeżością kwiatów?

Porady na blogu Kwiatem Malowane

To jednak nie wszystko. Na stronie publikujemy też referencje i rekomendacje od Klientów, którzy skorzystali już z usług naszych kwiatowych kurierów – warto zapoznać się z ich opiniami!

I ostatnia kwestia – nasza poczta z kwiatami pozwala na realizację zamówień spersonalizowanych. Co to oznacza? Jeśli znaleźli Państwo w Internecie zdjęcie bukietu, który wyjątkowo przypadł Wam do gustu, wystarczy przesłać nam tę fotografię drogą e-mailową i poprosić o wycenę wykonania identycznego bukietu! Nasi floryści dołożą wszelkich starań, by z jak najdrobniejszymi szczegółami odzwierciedlić bukiet uwidoczniony na zdjęciu i przekazać go w Państwa ręce.
Z naszą kwiaciarnią można się również łatwo skontaktować, dopytać o stan zamówienia, uzgodnić szczegóły i detale. Nie jesteśmy anonimowi, wręcz przeciwnie – dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez cały czas, w którym działa nasza kwiaciarnia. W godzinach naszej pracy odpowiadamy na zapytania mailowe i telefoniczne i chętnie udzielamy odpowiedzi, wskazówek czy porad odnośnie dbania o zamówiony u nas bukiet. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nie traktując ich zamówień jako „kolejnych prac do szybkiego zrealizowania”, lecz indywidualnie – z pasją i zaangażowaniem, jakich oczekuje od nas osoba zamawiająca bukiet lub wiązankę (a także dowolny inny produkt dostępny w naszej ofercie).

Warto zatem przynajmniej raz skorzystać z usług naszej poczty z kwiatami i przekonać się osobiście jak pracujemy i jak wywiązujemy się z obowiązków względem naszych Klientów. Wierzymy, że nie tylko będą Państwo zadowoleni z efektów naszych działań, ale że chętnie do nas Państwo wrócą - składając w naszej kwiaciarni internetowej kolejne zamówienie!

Baner informujący o zaletach kwiaciarni internetowej Kwiatem Malowane
Baner pokazujący firmy które nam zaufały: TVN Radio Łódz, DHL, DaGrasso,

2021 Internetowa Kwiaciarnia Kwiatem Malowane

Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Konstantynów Łódzki.