Shopping Cart
Poczta kwiatowa podaje kwiaty

Kwiaciarnie internetowe są coraz popularniejsze!

Jak szacują eksperci, Polacy coraz chętniej kupują kwiaty przez Internet. Obecnie około 10% wszystkich kupowanych w naszym kraju kwiatów, to te zamówione w kwiaciarniach internetowych.

Dlaczego tak się dzieje? Zdaniem ekspertów część Klientów e-kwiaciarni to Polacy, którzy wyemigrowali na Zachód i dla swoich bliskich (z okazji imienin, Dnia Matki czy rocznicy ślubu rodziców) zamawiają kwiaty w sieci. Ale nie tylko emigranci przyczynili się do wzrostu popularności kupowania kwiatów przez Internet.
Po prostu - Polacy robią coraz więcej zakupów w sieci. Korzystanie ze sklepów i księgarni internetowych z roku na rok rośnie. Czemu więc inaczej miałoby być w przypadku kwiaciarni?

Duży wybór i... wygoda!

Niewątpliwym atutem e-kwiaciarni jest bogata oferta. Na ich stronach internetowych znaleźć można wiele rodzajów bukietów, wiązanek okolicznościowych czy też drobiazgów dołączanych do kwiatów.
Co więcej – każdy bukiet można na spokojnie obejrzeć bez konieczności osobistego odwiedzania kwiaciarni. Fotografie w najdrobniejszych szczegółach prezentują ofertę kwiaciarni internetowej, więc nie ma problemu z wyborem odpowiedniej wiązanki.
Dużym ułatwieniem dla Klientów jest także możliwość szybkiego zrealizowania zamówienia. Gdy wybiorą już odpowiedni bukiet, wypełniają krótki formularz - wskazują miejsce i czas, w którym kwiaty mają być dostarczone wybranej osobie, wykonują przelew i... już! Całą resztą zajmują się floryści i dostawcy, którzy dokładają wszelkich starań, by zamówienie zostało nie tylko zrealizowane na czas, ale by było również zgodne z wymaganiami Klienta.

Przyszłość kwiaciarni internetowych

Wszystko wskazuje na to, że choć tradycyjne kwiaciarnie nie znikną z polskich miast, to właśnie kwiaciarnie internetowe będą wygrywać walkę o Klientów. Z tego też względu coraz więcej lokalnych kwiaciarni decyduje się na rozszerzenie swojej oferty i udostępnienie jej także w Internecie. I trudno się dziwić, skoro z roku na rok popularność e-kwiaciarni rośnie, a z ich usług Klienci są w zdecydowanej większości przypadków zadowoleni na tyle, by chętnie powierzyć im kolejne zamówienia.

 

 

 

Baner informujący o zaletach kwiaciarni internetowej Kwiatem Malowane
Baner pokazujący firmy które nam zaufały: TVN Radio Łódz, DHL, DaGrasso,

2021 Internetowa Kwiaciarnia Kwiatem Malowane

Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Konstantynów Łódzki.