Poczta Kwiatowa - bukiet tulipanów

Jak działa poczta z kwiatami?

Wielu osobom wciąż wydaje się, że zamawianie kwiatów przez Internet jest skomplikowane. Nic bardziej mylnego! Wyjaśniamy jak działa poczta z kwiatami i dlaczego warto korzystać z usług e-kwiaciarni.

Zdarza się, że – z różnych powodów – nie możemy osobiście udać się do kwiaciarni w celu zakupu idealnego bukietu dla bliskiej osoby. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest właśnie poczta z kwiatami.
Zasady działania e-kwiaciarni są tak proste, że z ich usług skorzystać może dosłownie każdy. Wystarczy wybrać bukiet z oferty zaprezentowanej na stronie, dokonać wpłaty i poinformować kwiaciarnię (również drogą elektroniczną) o:
- adresacie przesyłki
- dacie i godzinie doręczenia bukietu
- dołączeniu do bukietu bileciku lub dodatkowego prezentu wybranego w kwiaciarni (nie jest to oczywiście wymóg, ponieważ kwiaty mogą być dostarczone również anonimowo)
I ze strony zamawiającego to wszystko. Teraz natomiast działać zaczyna poczta z kwiatami.

Natychmiast po zaksięgowaniu naszej wpłaty zaczyna działać magia! Jeśli bukiet ma być dostarczony w ciągu 24 godzin, floryści od razu przystępują do pracy (warto podkreślić, że zawsze wykonują wiązankę lub bukiet ze świeżych kwiatów i zgodnie z naszym zamówieniem). Jeśli natomiast data przesyłki jest późniejsza, bukiet przygotowywany jest na krótko przed koniecznością jej doręczenia. To ważne, ponieważ dzięki temu osoba obdarowana kwiatami, otrzyma świeży, pachnący bukiet, którym będzie mogła cieszyć się przez dłuższy czas.
Gdy floryści zakończą pracę, przekazują bukiet (z ewentualnymi dodatkami w postaci bileciku czy zakupionego drobiazgu) kurierowi. Teraz to w jego rękach spoczywa odpowiedzialność za dostarczenie przesyłki na czas.
Dzięki dobrej organizacji kwiaciarni internetowej, Klienci mogą być spokojni, że zamówione kwiaty dotrą do adresata świeże i zostaną doręczone zgodnie z jego życzeniem (w wybranym dniu, a często również o konkretnej godzinie).
Czy mogłoby być prościej? Chyba nie. I z tego względu kurierzy kwiatowi cieszą się coraz większym zaufaniem Klientów i popularnością. Może więc zamiast szukać w pobliżu otwartej kwiaciarni i „na ostatnią chwilę” zamawiać bukiet (który wykonywany w pośpiechu z pewnością nie będzie tak idealny jak ten zamówiony wcześniej w sieci), skorzystać z poczty - kwiatowej dostawy? Wystarczy przecież kilkanaście minut spędzonych przed komputerem, by mieć pewność, że wybrany bukiet zostanie na czas wręczony bliskiej nam osobie. To naprawdę proste i wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mogą lub nie zdążą osobiście udać się do kwiaciarni w celu wyboru odpowiednich kwiatów okolicznościowych i – co równie istotne – wręczyć ich adresatowi. Kwiaciarnia interentowa w pełni rozwiązuje ten problem!