Shopping Cart
W rękach mężczyzny serce ułozone z czerwonych róż, Poczta Kwiatowa Łódż

Kwiaty na Walentynki !

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, już 14.02. W tym właśnie dniu mężczyźni obdarowują swoje wybranki różnymi drobiazgami, symbolizującymi ich uczucia. Czymże jednak byłby dzień świętego Walentego, patrona zakochanych, bez uszczęśliwienia ukochanej pięknym bukietem?

 

Jakie kwiaty wybrać na Walentynki?

 

Oczywiście czerwone róże! Są one symbolem miłości i od dawna to właśnie one kojarzą się z Dniem Zakochanych. Nawet największy i najpiękniejszy bukiet nie będzie trafionym podarunkiem, jeśli zabraknie w nim czerwonych róż. Mniejsze znaczenie ma ich ilość, które ma otrzymać ukochana osoba, choć i w tym przypadku „język kwiatów” może wiele przekazać. Jedna czerwona róża zwykle wręczana jest na początku znajomości, trzy to wyraźna deklaracja swoich uczuć, a trzynaście oznacza skrywane uwielbienie.

 

Flower boxy na Dzień Zakochanych

 

Cieszące się coraz większą popularnością „pudełka kwiatowe” również będą trafionym wyborem. Wystarczy zajrzeć choćby na stronę naszej kwiaciarni internetowej z walentynkową ofertą. Znaleźć można nie tylko walentynkowe bukiety, ale także piękne flower boxy z czerwonymi różami. Przekazane w takiej formie, również wyrażą nasze uczucia, a przy okazji będą oryginalniejszym podarunkiem od tradycyjnego bukietu

Na stronie naszej łódzkiej kwiaciarni internetowej  zapraszamy osoby z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa i Aleksandrowa Łódzkiego, a mieszkańców bardziej odległych miejscowości, zachęcamy do odwiedzania kwiaciarni internetowej Kwiaty123. Z tej kwiaciarni wysyłamy kwiatowe podarunki do adresatów w całej Polsce! W kategorii sklepu, zadedykowanej wszystkim Zakochanym, również znaleźć można idealny bukiet z czerwonych róż, jak i piękny „różany” flower box.

 

 

Co zatem wybrać?

Warto wiedzieć, co ukochanej osobie sprawi większą przyjemność – czy jest zwolenniczką tradycyjnych rozwiązań (wówczas wskazany jest bukiet z czerwonych róż) czy też lubi podążać za trendami (wtedy większą radość sprawi jej flower box). Wiele oczywiście zależy również od budżetu, którym dysponujemy – dla kobiety najistotniejszy będzie fakt otrzymania w Walentynki czerwonych róż, podkreślający, że wręczający je mężczyzna kocha ją i pamięta o tym wyjątkowym święcie.

No właśnie... niestety pamięć ludzka jest zawodna, zwłaszcza w czasach, gdy o Walentynkach oczywiście pamiętamy, ale proza codziennego życia może sprawić, że 14.02. zwyczajnie nie zdążymy kupić kwiatów dla ukochanej osoby. Z pomocą przychodzą nam wówczas kwiaciarnie internetowe, takie jak Kwiatem Malowane. W wolnej chwili, nawet na kilka dni przed Walentynkami, można na spokojnie przejrzeć naszą walentynkową ofertę i zamówić flower box lub wybrany przez siebie bukiet czerwonych róż (decydując przy okazji o jego wielkości). Przygotowane przez nas kwiaty będą czekać na odbiór, ale możemy także wysłać je w Dniu Zakochanych bezpośrednio do Waszej wybranki (w tym przypadku do przesyłki warto załączyć liścik, by obdarowana osoba nie miała wątpliwości od kogo otrzymała bukiet/flower box).

 

 

Wszystkich, którzy w tym roku chcą sprawić przyjemność ukochanej, zapraszamy na nasze strony internetowe:

lub bezpośrednio do naszej stacjonarnej kwiaciarni  w Łodzi.

Jeśli macie swój własny pomysł na bukiet lub flower box, wspólnie z naszymi florystami skomponujecie unikatowy podarunek, który na pewno zachwyci Waszą wybrankę. Zasady są tylko dwie 😉 Trzeba pamiętać o Walentynkach i nie odkładać zakupu kwiatów na ostatnią chwilę (choć i w tym przypadku dołożymy starań, by zdążyć na czas) i oczywiście pamiętać, że miłość w Dniu Zakochanych wyrażają czerwone róże!

 

Serdecznie do nas zapraszamy – możecie zajrzeć do nas zarówno w same Walentynki, jak i przed tym świętem. Zapewniamy, że znajdziecie u nas idealny kwiatowy podarunek dla swojej ukochanej!

Baner informujący o zaletach kwiaciarni internetowej Kwiatem Malowane
Baner pokazujący firmy które nam zaufały: TVN Radio Łódz, DHL, DaGrasso,

2021 Internetowa Kwiaciarnia Kwiatem Malowane

Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Konstantynów Łódzki.