Shopping Cart
Kwiaty na Dzień Mamy

Kwiaty na Dzień Matki

Choć o Rodzicach warto pamiętać zawsze, jednak to właśnie takie święta jak Dzień Matki czy Dzień Ojca sprawiają, że wiele osób chce w dodatkowy sposób okazać im szacunek i po prostu im... podziękować. Za cierpliwość, za wychowanie i fakt, że (bez względu na własny wiek), można zawsze zwrócić się do nich z prośbą o pomoc czy poradę. A jeśli relacje te są trudne? To właśnie takie święta stają się wyjątkową okazją do „przełamania lodów” i poprawę stosunków z Rodzicami.

Dzień Matki obchodzony jest w Polsce 26-ego maja, a samo święto ma wyjątkowo długą
i barwną tradycję. Jego początki sięgają starożytności – Grecy i Rzymianie z dużym szacunkiem odnosili się właśnie do matek, a matki-boginie (będące symbolem płodności i urodzaju), otaczano szczególnym kultem.

Współcześnie Dzień Matki to święto międzynarodowe, choć w wielu krajach jego data przypada na różne dni w kalendarzu. Za ciekawostkę można uznać fakt, że tylko w Polsce świętujemy go właśnie 26-ego maja (w największej liczbie krajów przypada on po prostu w drugą niedzielę tego miesiąca). Bez względu jednak na to, kiedy i gdzie obchodzony jest Dzień Matki, świętuje się go podobnie. Małe dzieci wręczają swoim Mamom laurki lub wykonane własnoręcznie prezenty, a dorośli – najczęściej korzystają z wyrażenia swoich uczuć obdarowując swoje Mamy kwiatami. I tutaj rodzi się pytanie...

… Jakie kwiaty wybrać z okazji Dnia Matki?

W Polsce najczęściej sięga się po róże i tulipany, ale tak naprawdę jest to kwestia indywidualna. Żadna tradycja nie „nakazuje” wybrania konkretnego „kwiatka”, nie ma też mowy o „obowiązkowym goździku” (jak niegdyś w przypadku Dnia Kobiet).

Zdaniem florystów z kwiaciarni Kwiatem Malowane, aby sprawić swojej Mamie największą przyjemność, należy obdarować ją po prostu kwiatami, które są najbliższe jej sercu. Jeśli czyjaś Mama uwielbia lilie – sprawa jest jasna! Jeśli są to gerbery – to najlepiej wybrać właśnie te kwiaty. Ale można też skomponować, z pomocą ekspertów z naszej kwiaciarni, wyjątkowy i niepowtarzalny bukiet, w którym znajdzie się np. kilka rodzajów kwiatów. A większość kobiet (w tym przecież i Mamy) uwielbia otrzymywać piękne, kolorowe i gustownie przybrane bukiety!

Kwiaciarnia internetowa w Łodzi

zamów kwiaty online

Kwiaciarnie internetowe

to znakomity wybór, jeśli chcemy nie tylko pamiętać o święcie Mamy (a w dzisiejszych, „zabieganych czasach”, data ta może umknąć naszej pamięci), ale także wybrać dla niej najpiękniejszy bukiet. Dzięki wcześniejszemu złożeniu zamówienia w kwiaciarni internetowej zyskujemy pewność, że bukiet będzie gotowy na czas, a jeśli nie mamy możliwości osobistego wręczenia kwiatów swojej Mamie, możemy być spokojni, że otrzyma go ona w dniu swojego święta. Co więcej, do bukietu dołączyć można osobisty liścik czy kartkę z życzeniami. Jak więc to zrobić?

Zamawianie kwiatów na Dzień Matki przez Internet

jest wyjątkowo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową kwiaciarni, np. online.kwiatemmalowane.pl (dla mieszkańców Łodzi) bądź kwiaty123.pl (kwiaciarnia ta obsługuje nie tylko całą Polskę, ale cały świat!). Można też wpisać w wyszukiwarkę internetową takie hasła jak choćby „kwiaty na Dzień matki online” czy „kwiaty na Dzień Matki kwiaciarnia internetowa”. Jeśli chcemy osobiście odebrać bukiet, do powyższych haseł warto dopisać miejscowość, w której „fizycznie” znajduje się kwiaciarnia (niestety nie wszystkie kwiaciarnie internetowe pozwalają na osobiste odebranie gotowego bukietu i jedyną opcją jego dostarczenia, jest wysyłka). W Kwiatem Malowane nie ma takich ograniczeń. Nie tylko można złożyć zamówienie na bukiet dla Mamy przez Internet, ale (jeśli ktoś czuje taką potrzebę), ma możliwość wcześniejszego odwiedzenia naszej kwiaciarni, naradzenia się z florystami i stworzenia bukietu, który odbierze w dogodnym dla siebie terminie i osobiście wręczy go Mamie. Może też, jak w przypadku innych kwiaciarni internetowych, w tym wspomnianej już kwiaty123.pl, poprosić o dostarczenie wybranego bukietu bezpośrednio na adres swojej Mamy, dokładnie w dniu jej święta.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy chcą by tegoroczny Dzień Matki był rzeczywiście wyjątkowy, do skontaktowania się z naszą kwiaciarnią. Można „zajrzeć” do nas osobiście, zadzwonić lub wysłać zapytanie online – z przyjemnością udzielimy wszelkich porad i wskazówek, a także zadbamy o to, by wybrane kwiaty zachwyciły obdarowane nimi Mamy. I oczywiście zagwarantujemy, że dotrą one do nich na czas!

Produkty

Baner informujący o zaletach kwiaciarni internetowej Kwiatem Malowane
Baner pokazujący firmy które nam zaufały: TVN Radio Łódz, DHL, DaGrasso,

2021 Internetowa Kwiaciarnia Kwiatem Malowane

Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Konstantynów Łódzki.